−35%
Kiekis

Produkto informacija

Aromatas įkvėptas klajonių po dykumas šeštąją dieną:

18°27'26.8"N 51°24'51.8"E

Italų parfumeris, kurio tapatybė slepiasi po Odore Misterioso pseudonimu, ėmėsi sudėtingos užduoties – susieti kvapą su mistika, nekasdieniais pojūčiais ir ritualais, todėl leidosi į klajones per dykumas.

 

Parfumerio kelionė per dykumas tęsėsi septynias dienas, per kurias gimė kvepalų kolekcija „Desert Journey“ – septynios unikalios kvapų formulės, atspindinčios septynis vidinius ir išorinius potyrius.

Hidden Oasis – tai šeštasis „Desert Journey“ aromatas. Staiga atsiveriančioje paslaptingos dykumų oazės spalvų ir kvapų gelmėje pasigirsta gyvybės kupina gėlių simfonija. Prieš tai matytus monochromatinius vaizdus ji transformuoja į ryškius gamtos vitražus.

 

Kelionės, virsmai, atradimai ir pokyčiai – čia viskas susideda į vieną. Šis pulsuojantis aromatas tampa vidinių ir išorinių potyrių išraiška, kuri kviečia švęsti gyvenimą.

 

Moteriškas ir koketiškas kvapas su stipriais gėlių akcentais. Prabangių turkiškų ir bulgariškų rožių simfoniją praturtina saldi ir gaivi bergamotė. Jaukią šilumą aromatui suteikia vanilės nata, žaidžianti su jazmino akordais.

Natos

Viršutinė - rausvasis pipiras, bergamotė

Širdies - bulgariška rožė, jazminas, turkiška rožė

Bazinės - vanilė, ambroksanas

Tūris: 50 ml.Ingredientai
Ingredientai

Alcohol, Fragrance, Methyl Dihydroxy-Dimethylbenzoate, Ethyl Hydroxypyrone, Ethyl Ethyldimethylcyclohexene-1-Carboxylate, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Ppg-20 Methyl Glucose Ether, Trichloromethyl Phenyl Carbinyl Acetate, Citronellol, Heptamethyl Decahydroindenofuran, Dimethyl-4-Isoheptenal Dimethyl Acetal, Gamma-Terpinene, Linalool, Bht, Citronellyl Acetate, Alpha-Phellandrene, Isobutenyl Methyltetrahydropyran, Vetiveryl Acetate, Geraniol, Citral, Eugenol, Beta-Pinenes, Pinene, Rose Ketone-4.Atsiliepimai

0.0
(0 reviews)
Palikite atsiliepimą
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Palikite atsiliepimą

Sea & Salt "Hidden Oasis" Nišiniai Kvepalai

Moteriškas ir koketiškas kvapas su stipriais gėlių akcentais. Prabangių turkiškų ir bulgariškų rožių simfoniją praturtina saldi ir gaivi bergamotė. Jaukią šilumą aromatui suteikia vanilės nata, žaidžianti su jazmino akordais.

Palikite atsiliepimą

Kitos prekės kategorijoje

−33%

GOLD BEAUTY LINE intensyviai drėkinantis...

(3) 
Kaina 22,28 € Įprasta kaina 33,25 €
Prieinamumas: Išparduota
Intensyviai drėkinantis serumas sausai, jautriai, plonai ir raukšlių pažeistai veido odai. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri „suriša“ vandens molekules ir padeda išsaugoti odos drėgmę.
−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.02“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 199 Turime sandelyje

„Day. 02“ Vibrant Flames – antrasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, liepsnojantis energija ir alsuojantis gyvybingumu. „Day.2“ – intensyvi, tonizuojanti, žaisminga.

 

Energingoji citrinžolė skleidžia gaivų citrusų aromatą su švelnia saldumo užuomina. Šis įsimenantis aromatas įžiebia energiją ir pažadina kūrybiškumą.

Degimo trukmė: 48 val. 

−50%

Sea&Salt Sojų Vaško Rankų Darbo Žvakė „Day.05“

(0) 
Kaina 24,50 € Įprasta kaina 49,00 €
Prieinamumas: 199 Turime sandelyje

„Day. 05“ Wild Desert – penktasis kolekcijos „Desert Journey“ kvapas, kuriame atsiskleidžia pašėlusių dykumų galia ir nevaržomų jausmų jėga. „Day.05“ – ryški, kontrastinga, stebinanti.

 

Tai apgaubiantis, intensyvus ir ištaigingas medienos kvapas. Šių kvapų junginyje paslaptingasis agarmedis paryškina aromato gilumą ir svaigumą. Atogražų mediena suteikia šiam aromatui ypatingą baigiamąjį akcentą, kuris užpildo erdvę ir sužadina emocijas.Degimo trukmė: 48 val. 

−35%

PAESE Šešėlių paletė "Cold Crush"

(0) 
Kaina 16,90 € Įprasta kaina 26,00 €
Prieinamumas: 999 Turime sandelyje

Šešėlių paletė, kuri leis sukurti įvairiausius įvaizdžius. 

−30%

PAESE Selfglow bronzantas

(2) 
Kaina 17,50 € Įprasta kaina 25,00 €
Prieinamumas: 537 Turime sandelyje

Veido modeliavimo priemonė, bronzantas