Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Kelias į pasitikėjimą savimi

su nauja odos senėjimo prevencijos koncepcija

 

Veido gelis su hialurono rūgštimi – savo odai drėkinti ir atnaujinti naudokite veikliąją medžiagą (hialurono rūgštį) iš pačios gamtos.

 

Hyalu Serum 2.3“, kilęs iš Prancūzijos, yra natūralus ir biologiškai saugus anti-senėjimo serumas, teikiantis efektyviausią raukšlių drėkinimo, stangrinimo ir gydymo ingredientų derinį. „Hyalu Serum 2.3“ sukūrė „Dermocore“, kad galėtų gydyti brandžią odą ir papildomai naudoti estetinėmis procedūromis.

 

Kodėl verta naudoti „Hyalu Serum 2.3“ savo odos priežiūrai?

 

Odos senėjimui būdingos:

 • Dehidracija, kurią sukelia sumažėjęs odos hialuronano ar hialurono rūgšties kiekis;
 • Dėl kolageno ir elastino skaidulų pablogėjimo retėja ir stangrumas, bei elastingumas;
 • Linijų ir raukšlių, susijusių su ląstelių atsinaujinimo sulėtėjimu, vystymasis;
 • Buvo nustatyta, kad trys pagrindiniai natūralūs odos matricos komponentai yra kritiški sveikam funkcionalumui ir jaunatviškai išvaizdai.
   

Visiškai saugūs, natūralūs ingredientai „Hyalu“ serumas 2.3 yra sudarytas tik iš labai grynų, biologiškai suderinamų ingredientų, gautų iš natūralių šaltinių.

 

 

 

 

 

 

 

 • Hialuronanas – biotechninė inžinerija
 • Natrio laktatas – augalinės kilmės, iš cukrinių runkelių rafinuota gliukozė
 • Glicerolis – augalinės kilmės, išgrynintas palmių ir kopros aliejus

 

 

 

 

 

 

 

Unikalios „Hyalu“ serumo savybės

 

Hyalu Serum 2.3“ formulės ingredientai buvo griežtai įvertinti remiantis naujausiais moksliniais odos senėjimo tyrimais.

 

Hyalu serum“ formulėje yra nepalyginamas 23 procentų veikliųjų ingredientų ir tik 0,5 procentus sudaro būtinas konservavimo kiekis, patvirtintas saugumui.

 

 

 

 

 

 

Jame nėra parabenų ar fenoksietanolio ar formaldehido. Pridedami tik natūralūs ir labai išgryninti ingredientai, užtikrinantys maksimalų efektyvumą ir optimalų saugumą.

 

 

 

 

 

 

 

Hyalu serume 2.3 yra tik gryni ingredientai. Kituose odos priežiūros produktuose paprastai yra ingredientų, gaunamų iš riebalų ar naftos chemikalų, polimerų dervų, sintetinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų arba rūgštinančių ar šarminančių medžiagų.

 

Tokius junginius, kurie naudojami gaminio tekstūrai suteikti, dažnai reikia maskuoti papildomai pridedant kvepalų arba dažant, ir iš viso šie ingredientai gali sudaryti net 50 procentų formulės.

 

Dėl to veikliųjų ingredientų kiekis retai viršija 8 procentus, o nereikalingi ingredientai kelia didelę netoleravimo ir net alerginių reakcijų riziką.

 

 

Hialuronanas

 

Mūsų odoje yra kolageno ir elastino skaidulų. Tai sudaro jungiamąjį audinį, kuriame yra tarpai, panašūs į kempinę. Šios vietos užpildytos želė kaip matrica. Vienas pagrindinių jungiamojo audinio matricos ingredientų yra hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu sugebėjimu išlaikyti drėgmę iki 1000 kartų daugiau nei jos svoris. Kai esi jaunas, dermoje gausu hialurono rūgšties, kuri suteikia odai stangrumo ir gyvumo.

 

Ši veiklioji medžiaga yra vienas efektyviausių hidratorių, kada nors atrastų medicinos moksle. „Hyalu Serum 2.3“ veido gelis su hialurono rūgštimi naudoja savo pačios prigimtį, kad padidintų jūsų odos drėkinimą, glotnumą ir stangrumą

 

Tai taip pat suteikia odai stangrumo, tonuso ir elastingumo, apsaugodama ir sutepdama elastino pluoštus, ir skatina daugumos skirtingų odos kolageno tipų remodeliavimąsi.

 

Epidermio ar pagrindiniame odos lygyje ji reguliuoja ląstelių veiklą, kontroliuodama atsinaujinimą, ir dėl šios priežasties ji atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį visuose randėjimo ir gijimo proceso etapuose.

 

Galiausiai, naudodamas laisvuosius radikalus neutralizuojančius veiksmus, jis padeda veiksmingai kovoti su senėjimo padariniais. „Hyalu Serum 2.3“ yra idealus papildas jūsų odai, naudojant natūralų biologiškai suderinamą ingredientą hialurono rūgštį, siekiant atkurti jūsų odos jaunystę.

 

Natrio laktatas

 

Natūralus metabolizmo produktas, gaunamas iš alfa hidroksi rūgšties (AHA), natrio laktatas yra biologiškai visiškai suderinamas ir jo pH yra neutralus.

 

Jos vaidmuo odos funkcijose yra ląstelių dauginimosi ir atsinaujinimo skatinimas, sveikos jaunatviškos odos požymis. Tai dalis odos natūralios drėkinimo sistemos, todėl padidėja išorinio odos sluoksnio lankstumas ir pagerėja veido išvaizda.

 

Glicerolis

 

Šis natūraliai randamas polialkoholis yra pagrindinė ląstelių metabolizmo molekulė, sauganti nuo laisvųjų radikalų skilimo ir pagerinanti elastingumą. Jis veikia sinergiškai su hialurono rūgštimi, kad padidintų hidrataciją ir yra būtinas epidermio drėkiklis, palaiko hidrolipidinę stangrą ir apsaugo natūralų odos barjerą.

 

Laboratorinių tyrimų rezultatai

 

Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad Hyalu serum 2.3 gelis pasiekia stulbinančių rezultatų, nes odos hidratacija padidėja 87 procentais! Tai bene geriausias pasiektas rezultatas lyginant su kitomis priemonėmis ir tai dar ne viskas. Naudojant šį gelį buvo nustatyta, kad:

 

 • Hidratacijos padidėjimas +87%
 • Visų paviršiaus raukšlių sumažinimas 53%
 • Padidėjęs odos lankstumas +49,7%
 • Raukšlių gilumas sumažėja 39,5%
 • Odos tonuso pagerėjimas +22,5%

 

Kada reiktų naudoti Hyalu serum 2.3 veido gelį?

 

 • Naudoti sulaukus 35 metų, kai odos hialuronano lygis pradeda mažėti
 • Jeigu yra išsausėjusi oda
 • Esant odos tvirtumo praradimui/sumažėjimui
 • Atsiradus pirmiesiems raukšlių požymiams ar smulkioms linijoms, bei esant matomoms raukšlėms
 • Jeigu jūsų oda yra reaktyvi ir labai jautri
 • Prieš kosmetines procedūras (lazeris, šveitimas, intensyvios šviesos impulsų procedūros)
 • Gijimas po terapinių procedūrų
 • Kaip priedas prie odos užpildų
   
   

Kaip naudoti

Hyalu Serum 2.3 veido gelis su hialurono rūgštimi rekomenduoja tepti ryte ir vakare ant švarios odos (rekomendojama ją prieš tai nuvalyti Hyalu Serum 2.3 miceliniu vandeniu).

 

Kaip teisingai nauoti Hyalu Serum 2.3 veido gelį su hialuronu – kviečiame žiūrėti video:

 

 

Išspauskite vieną lašą produkto (lygų vienam pilnam dozatoriaus paspaudimui) ant piršto galiuko.

 

Paskirstykite po lygiai ant kiekvieno skruosto ir kaktos ir tiesiais judesiais, pradedant nuo skruostų vidinės pusės (prie nosies) braukti link ausų. Tą patį pakartokite link savo kaklo ir dekoltė ir nuo kaktos centro į šonus

 

Lipnus jausmas gali būti pastebimas, jei lašas yra per didelis, tačiau jis išnyks praėjus 1 ar 2 minutėms po užlašinimo. Nereikia nuplauti.

 

Jeigu planuojate dėti makiažą rekomenduojama tą daryti po keletos minučių, kai produktas gerai įsigers į odą.

 

DĖMESIO! Pradėkite nuo pusės dozės t.y. pusės dozatoriaus paspaudimo – jeigu matysite, kad neužtenka – visada galite pereiti prie pilnos dozės. Jeigu gelio naudosite per daug – praėjus kelioms minutėms jausite gelio likučius ant veido odos, gali jaustis “vėlimasis” – nes bus panaudotas per didelis kiekis. Todėl rekomenduojame atrasti sau reikiamą kiekį.

 

Sudėtis

Akva, glicerinas, natrio laktatas, natrio hialuronatas, ETDA, chlorfenesinas

„Hyaluserum 2.3“ sudėtyje nėra jokių kvepalų, dažų, tekstūros ar kitų ingredientų, kurie savo veiksmingumui yra nenaudingi. Patobulinta jo formulė yra patentuota.

 

Sudėtis anglų kalba:

Aqua, glycerin, sodium lactate, sodium hyaluronate, ETDA, chlorphenesin

Hyaluserum 2.3 does not contain any perfume, dye, texture agent or any other ingredient which is useless for its effectiveness. Its advanced formula is the subject of a patent filing.

 

DĖMESIO!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje ir nuo tiesioginių saulės spindulių

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

HYALU SERUM Veido gelis su hialurono rūgštimi

Natūralus ir biologiškai saugus anti-senėjimo serumas, teikiantis efektyviausią raukšlių drėkinimo, stangrinimo ir gydymo ingredientų derinį. 

Parašykite savo atsiliepimą

 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: