Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Paakių pagalvėlių tikslas yra rūpintis tavo oda naudojant natūralių ir aplinkai nekenksmingų ingredientų derinį. Ekologiškas miežių vanduo yra prisotintas maistinių medžiagų ir mikroelementų, kurių dėka oda yra raminama ir drėkinama. Konstantinopolio šilkmedžio (Albizia Julibrissin) ekstraktas mažina akių kontūro pigmentaciją. Natrio hialuronatas drėkina išviršinį odos sluoksnį, suteikia momentinį odos apimties padidėjimo efektą, mažina transepiderinį vandens netekimą, skatina natūralaus odos kolageno sintezę. Kaukė prisotinta natūraliu glikogenu, kuris yra drėkinamasis ir senėjimą stabdantis ingredientas. 

Kokiai odai skirtas šis produktas?
Normali oda
Visi odos tipai

Kaip naudoti?
Naudojimas: pakuotėje rasite 2 vnt. kaukių. Nuimkite abipusį apsauginį sluoksnį, dengiantį pagalvėles (kaukės dedamos tarp dviejų skaidrių lapų). Dėkite kaukes ant švarios ir nuvalytos toniku odos. Palaikykite 10-15 minučių. Patekus į akis, praskalauti vandeniu.

Aktyvieji ingredientai

MIEŽIŲ VANDUO
Prisotina odą vitaminu B, baltymais, skaidulomis, todėl yra užtikrinamas ilgalaikis drėkinimo efektas.

GLIKOGENAS
Atgaivina odą, minkština ją, palaikydamas odos struktūros vientisumą ir reguliuodamas odos drėgmę.

Kaip tai veikia?
Šios akių pagalvėlės yra pirmasis ekologiško hidrogelio produktas rinkoje, kurio formulė yra sertifikuota „Cosmos Organic“. Paakių pagalvėlių tikslas yra rūpintis tavo oda naudojant natūralių ir aplinkai nekenksmingų ingredientų derinį.

Glikogenas atgaivina odą, minkština ją palaikydamas odos struktūros vientisumą ir reguliuodamas odos hidrataciją. Hidrogelio kaukė yra unikalios gelinės tekstūros grožio produktas, pagamintas iš natūralių polimerų, vadinamų karaginanais. Tai yra polisacharidai, kurie sudaro raudonųjų dumblių ląstelių sieneles. Todėl ši matrica, sudaryta iš karaginanų ir vandens, sukuria filmogeninį gelį, kuris po truputį į odą „įleidžia“ į kaukės serumą įterptas veikliąsias medžiagas. Kaukė padeda palaikyti elastingą, skaisčią, itin gerai sudrėkintą odą. Lengva naudoti - ši kaukė prisitaiko prie visų veido formų kaip antra oda. Praturtinta senėjimą stabdančiomis veikliosiomis medžiagomis, drėkina, minkština ir suteikia odai komforto pojūtį.

Ingredientai
INGREDIENTS (INCI): AQUA, HORDEUM VULGARE STEM WATER*, GLYCERIN, CARRAGEENAN, AMORPHOPHALLUS KONJAC ROOT EXTRACT, GLUCOSE**, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM LEVULINATE, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, SODIUM ANISATE, GLYCOGEN, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, DARUTOSIDE. (*) Ingredients from organic farming (**) Made using organic ingredients 99.4% natural origin of total, and 34.2% organic of total

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

MANILLA Hidrogelio paakių kaukės su miežių vandeniu ir augaliniu glikogenu | NUDITUM

Hidrogelio paakių kaukės

Parašykite savo atsiliepimą

 

Tau gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: