Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Unikalus makiažo pagrindas turi kelis privalumus. Jis gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas ir gali būti naudojamas be pudros. Šviečiamieji mikro-pigmentai atspindi šviesą, subtiliai gyvina pavargusią ir papilkėjusią veido odą. Efektyviai išlygina nedideles raukšleles ir ilgai išlaiko odą matinę. Gali būti naudojamas ant viso veido arba ant konkrečių jo dalių. Naudojant šį pagrindą, oda būna lyg kašmyras ir labai minkšta. Kartu su pudra sukuria tobulą ir ilgai išliekantį makiažą.Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, likus penkioms minutėms iki kol tepsite pudrą, užtepkite nedidelį kiekį pagrindo ant švarios veido odos.

Kiekis 15 ml.

Pagrindinės savybės:
Prailgina makiažo išsilaikymo trukmę
Optiškai sumažina smulkias raukšleles
Palengvina kitų produktų dengimą ant odos
Suteikia odai subtilaus švytėjimo

Atsiliepimai

Įvertinimas 
vika
2019-11-14

geras

Aš padovanojau savo mamai, man labiau tinka drėkinantis veido pagrindas. Šiaip negaliu pasakyti, kad skaistinanti bazė visai netiko odai, tačiau man nelipo dėl to blizgėjimo, nors ir neryškaus, bet Ant vyresnės odos bazė tobulai atrodo :)

Įvertinimas 
Alina
2017-12-14

BLIZGUČIAI

Viskas tikrai kaip ir atitinka aprašymą, BET DAR tie blizgučiai...kitaip nepavadinsi. Man asmeniskai, tai tik šventiniam ar kažkokiam vakariniam makiažui tinkanti priemonė, ne rytui į darbą.

Įvertinimas 
HENRIETA
2017-11-07

SKAISTINANTIS VEIDO PAGRINDAS

Skaistinantis veido pagrindas padeda tonalinei pudrai pasidengti lengviau ir padeda jai išlikti visai dienai. Savaime suprantama, kad naudoti be perstojo makiažo bazę nėra sveika mūsų odai, mes jai turime leisti kartais lengviau kvėpuoti :)
Galiu pasakyti, kad mano oda nėra labai reikli, jautri ar reikalaujanti griežtos priežiūros. Skaistinanti bazė man tinka, labai gerai išsilaiko tonalinė pudra vakariniame makiaže, nenubėga :)

  • 1 iš 1 žmonių manė, kad šis atsiliepimas buvo naudingas
Įvertinimas 
Jurga
2017-10-30

Jurga

Fainas produktas! Patiko tekstūra, kvapas, rezultatas!

Įvertinimas 
Šarūnė
2017-10-23

PATINKA

Visada prieš kreminę pudrą naudoju bazę. Kiekvieną dieną, nors konsultantė minėjo, kad nenaudoti kasdien.. Tačiau man nerealiai tinka, ir padrėkina odą, ir lengviau kreminė pudra dengiasi ir žinoma labai ilgai išsilaiko :)

Įvertinimas 
Tautvilė
2017-10-11

bazė

Kadangi užsisakinėjau internetu, buvo baisu dėl bazės atspalvio.. Visgi atrodo gan ryškiai :) Bet viskas tvarkoje, gerai įsigeria, oda kaip šilkinė tampa :) Pudra laikosi žymiau ilgiau nei be jos, tačiau nepiktnaudžiauju kasdien naudoti baze ;)

Įvertinimas 
Kamilė
2017-09-28

atsiliepimas

Anksčiau turėjau drėkinančią veido bazę iš tos pačios linijos. Vėliau įsigijau skaistinančią. Esminio skirtumo ant veido nelabai pastebėjau, man jos gan panašios...
Vienok, man patiko :) Tik nežinau kuri labiau :)
Tikrai makiažas laikosi ilgiau, nesubėga ir svarbiausia nesutraukia pudros, kas dažnai nutinka sausiaodėms :)

Parašykite savo atsiliepimą

PAESE skaistinantis veido pagrindas

Veido pagrindas pavargusiai bei papilkėjusiai veido odai.

Parašykite savo atsiliepimą

 

Tau gali patikti

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: