Biri pudra "HIGH DEFINITION"

Šia biria pudra yra įtvirtinamas ir užbaigiamas makiažas.

14,77 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Šia biria pudra yra įtvirtinamas ir užbaigiamas makiažas. Milteliai puikiai prilimpa prie odos, mažina raukšles ir pagyvina veidą. Labai smulki struktūra leidžia odai kvėpuoti, puikiai atitinka odos spalvą arba makiažo pagrindo spalvą.

Atspalviai:

00 - transparent, bespalvis, skirtas visiems odos atspalviams

01 - light beige

02 - medium beige 

Dosniai uždėkite ant veido, kaklo ir pečių šios pudros. Jeigu makiažas reikalingas dienai, pasirinkite aksominio matinio efekto birią pudrą, o vakare – papildomai apibarstykite veidą bei kūną žėrinčiais milteliais su aukso dalelėmis.

Įvertinimas 
Sandra
2017-11-30

super

Man patinka, naudoju bespalvį numeriuką fiksavimui :)

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
Lėja
2017-11-29

pudra

Vos tik gavus pudrą išsigandau, kad ji balta, padengus ant veido irgi atrodė labai balta :(
Tikrai galvojau, kad man ne tą atspalvį parinko... Tačiau konsultantės man paaiškino, kad transparent numeriukas yra kaip ir bespalvis ir dengti reikia labai nedaug ir su birios pudros šepetuku, o ne ta kempinėle, kuri yra viduje :D
Galiausiai - naudoju, viskas tvarkoj, jokio balto efekto ant veido nėra :) Kartais nežinojimas kaip ir ką naudoti pakiša koją, džiaugiuosi, kad sugalvojau paklausti, nes taip ir būtų ta pudra gulėjusi nenaudojama :)

Įvertinimas 
Silva
2017-11-09

patiko

Patiko. Kažkokių didelių skirtumų ar palyginimų neturiu, lyginant su kitomis fiksavimo priemonėmis... Man juos daugmaž visos vienodos :) Va kreminę pudrą Jūsų galiu pagirti :) Naudoju Lush Satin pudrą ir fiksuoju šia biria pudra :)

Įvertinimas 
Elzė
2017-11-06

Patinka

turiu transpatent, džiaugiuosi išbandžiusi :) Gerai fiksuoja, nors oda mano sausa, neišryškina sausų plotelių. Svarstau įsigyti su atspalviu šią pudrą :)

Įvertinimas 
Akvilė
2017-11-02

atsiliepimas

Esu tikrai tamsaus gymio mergina :) Renkuosi tamsiausią atspalvį, o vasarą, kai būnu dar tamsesnė - šis atspalvis man per šviesus tapo :D Tokiu atveju geriau rinkti tą bespalvį atspalvį :)

Įvertinimas 
Viltė
2017-10-31

Naudoju

Naudoju transparent bespalvį numeriuką fiksavimui. Viskas super :)

Įvertinimas 
Erika
2017-10-23

Erika

Sveiki,
Turiu birią pudrą transparent atspalvį. Esu mišrios odos, tad jūsų konsultantė patarė pabandyti šią pudrą fiksavimui. Ačiū, esu patenkinta pirkiniu :)

Įvertinimas 
Inga
2017-10-18

Gerai fiksuoja

Faina ir smagi pudra :) Esu pradedančioji makiažo specialistė, tad naudoju ją darbe. Fiksuoju tiek mišrią, tiek sausą veido odą. Super gerai išsilaiko. Tik riebiaodėms reiktų dienos eigoje T zoną papildomai pafiksuoti, kad nemuštų blizgesio ;)

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Biri pudra "HIGH DEFINITION"

Biri pudra "HIGH DEFINITION"

Šia biria pudra yra įtvirtinamas ir užbaigiamas makiažas.

Parašykite savo atsiliepimą

Panašios prekės

Kokybiška ir profesionali kosmetika

×
Kreminė pudra
Kreminė pudra "MOISTURIZING"

Nupirko D. Arnatkevičiūtė