Nanorevit pudra "NATURAL FINISH LONGWEAR"

Nanorevit linijos kreminė pudra 

29,00 €

Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Pilnai maskuojanti kreminė pudra natūraliam, satininiui įvaizdžiui. Aktyvus ingredientai drėkina, maitina, mažina raudonį ir saugo odą nuo žaligo aplinkos poveikio.

Atspalviai:

01-Ivory; 02-Porcelain; 03-Sand; 04-Warm Beige; 05-Natural; 06-Honey

Atsiliepimai

Įvertinimas 

2020-02-25

nuomone

Parašysiu atsiliepimą už savo mamą. Aš užsakiau pudrą, labai gaila, bet taip ir maniau, kad mano jautriai, pleiskanojančiai odai ji gali netikti... Naudoju paese linijos moisturizing pudrą, tai nieko tobulesnio nesu atradusi savo sausai odai. Si nano revit pudra, man sausino kaktą, nosį. Atidaviau mamai, tai sakė, kad žiauriai gera pudra, natūraliai atrodo, malonus pojūtis ir t.t. Žodžiu šį kartą pagyros keliauja ne iš manęs, bet iš mano mamos ;)

Įvertinimas 

2020-02-19

Bandysim

Jau esu atsirinkusi jusu linijos krem pudra lush satin, iki siol ji geriausiai tiko mano odai. Nu bet kaip neisbandzius naujienos :D
Tekstura maloni, atrodo tinka man. Bet tam, kad suprastum ar tikrai, reiktu palaukti ir panaudoti bent kelias dienas. Butinai pasidalinsiu savo patirtimi veliau :)

Įvertinimas 

2020-02-07

Aš taip pat išbandžiau

Žiauriai fainas produktas, tokia graži pakuotė , iš tikro tai ji pirmiausia mane sužavėjo. Vakar pirkau , tai kol kas esu labai labai patenkinta ;)

Įvertinimas 

2020-02-07

išmeginta

Loreta , Teko jau išmeginti, labai patiko , neapsunkina mano odos , labai gerai dengiasi ,kvapas neerzina dabar kaip tik dairausi iš šitos linijos ir kitokius produktus išmeginti

Įvertinimas 

2020-02-06

noriu

Gal kas yra bande? Turiu sitos linijos sausa pudra, man patinka, galvoju ir apie sita. Tik ar ji nera ziauriai sunki? Noriu, kad pasidalintumete savo patirtim :)

Pateikite atsiliepimą

Nanorevit pudra "NATURAL FINISH LONGWEAR"

Nanorevit linijos kreminė pudra 

Pateikite atsiliepimą

Panašios prekės

Kokybiška ir profesionali kosmetika

×
Bambukinė biri pudra
Bambukinė biri pudra

Nupirko Eglė K.