5 minutės su kunigaiškštiene Meghan Markle
5 minutės su kunigaiškštiene Meghan Markle

Ar kada svajojote susitikti su pasaulyje žinoma kunigaikštiene Meghan Markle, išgerti puodelį arbatos ir pakalbėti mergaitiškomis temomis? Galbūt kada šioms svajonems tikrai bus lemta išsipildyti, tačiau kol kas galime tik sedėti ir spelioti, kaip ši moteris kiekvieną dieną atrodo taip nuostabiai.

 

Žinoma ją nuolatos supa stilistų ir vizažistų komanda, tačiau net ir žymioji Meghan Markle ko gero turi tam tikras grožio paslaptis, kurias laikantis ji atrodo tiesiog nepriekaištingai.

 

Kūno ir veido šveitimas  - must have grožio ritualo dalis

 

Nors Meghan Markle dienotvarkė yra pakankamai įtempta, ji visuomet atranda laiko savo mylimai grožio procedūrai – šveitimas. Ši procedūra skatina odos atsinaujinimą, pašalina negyvas odos ląsteles bei suteikia odai švytėjimo.

Rekomenduojame veidui naudoti šveitiklį su švelniomis dalelėmis, kurios nepažeistų jūsų veido odos, o kūnui galite naudoti šveitiklius su stambesniais grūdeliais. Puikiausias pasirinkimas Showe kūno šveitiklis.

 

Kreminė pudra keičiama į makiažo bazę

Taip taip, jums nepasirodė, kartais Meghan Markle mėgsta palikti savo kreminę pudrą stalčiuje ir išsitraukti makiažo bazę. Jos mėgstamiausios bazės yra tos, kurios turi švytinčių dalelių, kad suteiktų veidui skaistumo.

Žinoma nereikia pamiršti ir veido drėkinimo, kuris padeda odos tekstūrai, tačiau kai nesiori devėti pilno maskavimo pudrą kiekvienai dienai, ji leidžia odai pailsėti ir plonu sluoksniu užsitepa makiažo bazę.

“Stiliaus kodo” rekomendacija – Paese “Illuminating” makiažo bazė.

 

Kiekvienos dienos ginklas – veido serumas

Meghan Markle dievina drėkinamuosius veido serumus, kurie mažina odos sausumą ir išlaiko drėgmę odoje. Pasak Meghan, gerai parinktas veido serumas gali būti puikus ginklas stabdantis pimuosius senėjimo požymius. Svarbiausia nepamiršti tinkamą produktų dengimo eiliškumą: pirmiausia naudojame veido serumą, o leidus jam susigerti dengiame drėkinamąjį kremą.

 

Mūsų rekomendacija – Paese “Hyaluronic acid” veido serumas su hialurono rūgštimi odos drėkinimui  bei Paese “Vitamin C” veido serumas odos atnaujinimui.

Pakomentavo (1)

  • Avatar
    Lina
    Lap 26, 2019

    nenaudoju makiažo kasdien, juk svarbiausia sveika oda, kuri ir duoda visą grožį :) Bet veido oda tikrai rūpinuosi kruopščiai kasdien :)

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas
×