Ar jau atradai vitamino C naudą tavo odai?
Ar jau atradai vitamino C naudą tavo odai?

Triūštantys, slenkantys plaukai, papilkėjusi oda, skilinėjantys nagai… Organizmas jums signalizuoja, jog jis patiria vitamino C deficitą. Norint viso to išvengti, jums pirmiausia reikia savo racioną papildyti produktais, kuriuose yra gausus vitamino C, kaip kad kiviai, apelsinai, greipfrutai.

 

Tačiau odą visuomet galime palepinti papildomais produktais, kurie pagerintų jos būklę. Jau nuo senų laikų tiek mūsų mamos, tiek močiutės žinojo, kokia yra vitamin C nauda mūsų odai, tačiau rinkoje kremai ir serumai papildyti šiuo magiškuoju ingredientu atsirado pakankamai neseniai. Įdomus faktas, jog vitaminas C 2017 metais buvo ko gero ieškomiausias Google ingredientas ir ne veltui!

 

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, kuris taip pat turi kolageną skatinančių ir odą šviesinančių  savybių. Nesinaudojant reguliariai produktais, turinčius vitamino C, jums pradės ryškėti raukšlelės, oda taps dehidratuota, atsiras pigmentines dėmes. Su šio magiško ingrediento pagalba jūsų oda lengviau gebės atsistatyti bei kovoti su nuovargio žymėmis.

 

Vitaminas C yra tinkamas visiems odos tipams, tačiau dažniausiai šį ingredientą renkasi moterys, norinčios kovoti su atsiradusiais ankstyvo senėjimo ir nuovargio požymiais. Taip pat šis ingredientas jums puikiausiai tiks, jeigu norite atstatyti odos tekstūrą, išlyginti jos spalvą ir suteikti švytėjimo. Norint sustiprinti vitamino C poveikį, jums reikėtų ieškoti priemonių, kurios sudetyje yra glikolio rūgštis, kuri pašalina negyvąsias odos ląsteles leidžiant vitaminui C įsiskverbti į gilesnius odos snuoksnius.

 

Labai svarbu, kad vitamino C produktai būtų naudojami vakarais, kad pasireikštų geriausias šio ingrediento poveikis. Jeigu jis turi sąlyti su dienos šviesa, jis palaipsniui praranda geriausias savo veikimo sąvybes.

 

„Stiliaus kodas“ rekomendacija – Paese „Serum vitamin C 10%”, kuris padės kovoti su visais odos varginančiais požymiais.

Pakomentavo (2)

 • Avatar
  Irutė
  Lap 14, 2019

  Naudoju serumą, ačiū už rekomendacijas ;)

 • Avatar
  Lina
  Lap 18, 2019

  Be galo patenkinta serumu su vitaminu c. Kvapas koks malonus, o oda net nezinau kaip apibudinti. Minksta, svelni, skaisti, nebera papilkejusi, jausmas labai malonus :) Trumpai tariant, tiko tobulai ;)

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas
×