5 makiažo tendencijos, kurias tu norėsi išbandyti 2020 metais
5 makiažo tendencijos, kurias tu norėsi išbandyti 2020 metais

Artėjant naujam sezonui, kiekvieną kartą pildome savo grožio paslapčių knygutę tendencijomis, kurias mums bus privalu išbandyti. Šiemet galėjome mėgautis vešliais, storais antakiais, švytinčia, įvairiausiomis technikomis sukuriami minimalūs bei grafiški akių apvadai.

Nesumeluosime pasakydami, kad viena koja mes jau įžengėmė į 2020 metus, tad metas tinkamai paruoši savo makiažo žinias jiems!

 

Garsusis no-makeup makeup

Taip taip mielosios, tos kurios mėgsta, kad jų oda nebūtų paslėpta kremines pudros, tačiau spalva būtų tolygi – ši tendencija ko gero patiks jums. Garsiųjų mados namų podiumuose šį įvaizdį galime pavadinti klasikiniu, kuris pabrežia modelio grožį neatitraukdamas dėmesio nuo to, į ką žiūrovai susirinko pasižiūrėti – naują dizainerio kolekciją.

Jeigu norisi, jog visas dėmesys kristų į jūsų mėgstamą suknelę ar margą palaidinę, tuomet lengvai pamaskuokite veidą Paese “DD” kremu, užfiksuokite zonas, kurios pradeda blizgėti dienos eigoje Paese “Rice Powder” biria pudra ir paryškinkite akis mėgstamiausiu Paese tušu.

 

Skaistalai, skaistalai ir dar kartą skaistalai

Ko gero vienintelė priemonė, kuri suteikia veido odai jaunatviškumo, tačiau svarbu jų nepadauginti ir pasirinkti tinkamą spalvą savo odos spalviniam tipui. 

Jeigu jūsų oda yra šalto tono, jums tiks rausvos spalvos skaistalai. Jeigu jūs esate šilto tono, verčiau rinkites persikinio tono skaistalus. O jei nemėgstate sausus skaistalus, galite suteikti odai jaunatviškumo pasinaudojant kreminius lūpų dažus.

 

Bronzinė deivė

Jei ruošetės atsikratyti savo bronzanto – net negalvokite apie tai (nebent jo galiojimo laikas eina į pabaigą, tuomet metas tikrai atsinaujinti :)). Sunku atsispirti bronzinės deivės įvaizdžiui, ypač, kuomet žiemą visų oda yra pakankamai šviesi, bet juk norisi mėgautis vasaros nubučiuota oda.

Suteikite veido odai šiltumo su klienčiu mylimu bronzantu Paese “Bronzer” ir galėsite mėgautis įdegusia oda ištisus metus.

 

Spalvų pliūpsniai

Ši tendencija ko gero patiks mūsų drasiausioms bei nebijančioms spalvų moterims. 2020 metais galėsite išsitraukti savo ryškiaspalvius akių apvadus, spalvotus šešėlius ir eksperimenuoti. Pakanka mažo akcento, kuris pagyvina ir suteikia modernumo visam jūsų įvaizdžiui. Svarbiausia taisyklė – balansas. Pasirinkite tik vieną akcentą, kurį norėsite paryškinti, pvz.: akis. O aprangoje tegul vyrauja neutralios spalvos.

 

Blizgios lūpos

Kaip jau prieš tai minėjome, jaunatviškam įvaizdžiui sukurti pakanka tiek nedaug. Tad lūpų makiaže jums nereikės sukti galvos. Jei nedrąsu išeiti į miesą su klasikinėmis raudonomis lūpomis, tuomet pasipuošus permatomu lūpų blizgesiu galeite keliauti tiesiai ant podiumu. O jei nesate didelė matinių lūpų dažų fanė, tuomet galite nurimti, kad 2020 metais šios makiažo tendencijos ekspertė.

 

 

Pakomentavo (1)

  • Avatar
    lina
    Lap 19, 2019

    Pagaliau pradeda trauktis tas nenatūralus makiažas, kuris artodo kaip grimas. Pasidairius aplink, atrodo, kad visos identiškos. Juodi grafiški antakiai, bronanto brukšnys, pridėtos nežmoniško dyždlio blakstienos, nežmoniškas kiekis pudros :D man nebuvo grqažu nei prieš 3 metus, tuo labiau dabar. Merginos, tam, kad save papuoštumėte užtenka lengvos pudros, ar DD kremo, tušo, lūpų blizgio ar skaistalų. Viskas. Po makiažo sluoksniu tik paslepiate savo grožį :)

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas
×