MAKIAŽO PAGRINDAS RIEBIAI ODAI
MAKIAŽO PAGRINDAS RIEBIAI ODAI

Riebią odą turinčios moterys dažnai susiduria su makiažo pagrindo išsilaikymo problema. Nuolat kamuojantis odos blizgesys laimės tikrai mums nesuteikia.

Šį kartą norime pasidalinti savo klientės Viktorijos įspūdžiais apie kreminę pudrą, skirtą riebiaodėms:

Sebum Control kreminės pudros maskavimas tikrai stiprus. Jei Jums reikia labai gerai maskuojančios kreminės pudros – ši pudra būtent tokia. 

Ši kreminė pudra skirta riebiai odai. Mano oda būtent tokia. Dienos eigoje T zona išskiria riebalų perteklių ir jį pradeda blizgėti. 

Visų pirma išbandžiau šią pudrą nefiksuojant biria ar kompaktine pudra. Ir galiu pasakyti ši pudra puikiai atlaikė visą dieną ir be jokio fiksavimo.

Didžiausią iššūkį šiai kreminei pudrai mečiau vakar, kai su ja keliavau į baseiną ir į pirtį. Taip, žinau eiti į pirtį su kreminę pudrą nėra gerai, bet norėjau pažiūrėti, kaip ji ištvers gana didelį karštį.

Į pirtį keliavau pasidariusi pilna makiažą – makiažo pagrindas, kompaktinė pudra, veido kontūravimo priemonė (viskas iš Paese).

Pirtį mano makiažas atlaikė kuo puikiausiai – niekas nepradėjo blizgėti, bėgti ar dar kitaip nykti. Su kokiu makiažu atėjau, su tokiu ir išėjau.

Baseiną makiažas ištvėrė taip pat sakyčiau gana neblogai. Kol ant veido buvo užtiškę keli lašai vandens makiažas atrodė idealiai, tačiau veidą patrynus su šlapiomis rankomis, kaip ir buvo galima tikėtis, makiažas nusiplovė, tad baseino ir pirčių testą laikau užskaityta.

 

Kol kas šis makiažo pagrindas yra visiškas lyderis ir užima mano makiažų pagrindų sąraše garbingąją pirmąją vietą. Jis puikiai viską užmaskuoja, nekemša porų, gražiai dengiasi ant veido bei tikrai ilgai išlieka. 

Tikrai labai rekomenduoju, turinčioms riebią veido odą.

 

Su meile,

Viktorija

 

 

Pakomentavo (3)

 • Avatar
  Lina
  Vas 14, 2018

  pati pačiausia kreminė pudra :) sunku susitvarkyti su nuolat besiriebaluojančia oda, kai makiažas atlaiko vos valandą... su šia pudra tokios problemos nera :) Naudojau long cover, bet ji manau labiau sausai odai, nes man vis blizgėdavo veidas :)

 • Avatar
  Aušra
  Vas 14, 2018

  Turėjau 401 atspalvį vasarą, paudra patiko, bet astspalvis visiškai netiko man... aš esu gelsvesnė, o 401 ant manęs atrodė tarsi ruzava.. Dabar ziemą naudoju 400, spalva tobulai tinka :) antras kartas nemelavo :)

 • Avatar
  Evita
  Vas 15, 2018

  Aš paėmiau iš mamos, man tinka, viskas tvarkoj :) bet mama, brandesnio amžiaus ir su sausa oda nekaip atrodė su šia pudra :D na nieko, aš ją pakonsultavau kas ir kaip :))))

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas
×