Loose powder

14,77 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Grade 
Sandra
11/30/2017

super

Man patinka, naudoju bespalvį numeriuką fiksavimui :)

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
Lėja
11/29/2017

pudra

Vos tik gavus pudrą išsigandau, kad ji balta, padengus ant veido irgi atrodė labai balta :(
Tikrai galvojau, kad man ne tą atspalvį parinko... Tačiau konsultantės man paaiškino, kad transparent numeriukas yra kaip ir bespalvis ir dengti reikia labai nedaug ir su birios pudros šepetuku, o ne ta kempinėle, kuri yra viduje :D
Galiausiai - naudoju, viskas tvarkoj, jokio balto efekto ant veido nėra :) Kartais nežinojimas kaip ir ką naudoti pakiša koją, džiaugiuosi, kad sugalvojau paklausti, nes taip ir būtų ta pudra gulėjusi nenaudojama :)

Grade 
Silva
11/09/2017

patiko

Patiko. Kažkokių didelių skirtumų ar palyginimų neturiu, lyginant su kitomis fiksavimo priemonėmis... Man juos daugmaž visos vienodos :) Va kreminę pudrą Jūsų galiu pagirti :) Naudoju Lush Satin pudrą ir fiksuoju šia biria pudra :)

Grade 
Elzė
11/06/2017

Patinka

turiu transpatent, džiaugiuosi išbandžiusi :) Gerai fiksuoja, nors oda mano sausa, neišryškina sausų plotelių. Svarstau įsigyti su atspalviu šią pudrą :)

Grade 
Akvilė
11/02/2017

atsiliepimas

Esu tikrai tamsaus gymio mergina :) Renkuosi tamsiausią atspalvį, o vasarą, kai būnu dar tamsesnė - šis atspalvis man per šviesus tapo :D Tokiu atveju geriau rinkti tą bespalvį atspalvį :)

Grade 
Viltė
10/31/2017

Naudoju

Naudoju transparent bespalvį numeriuką fiksavimui. Viskas super :)

Grade 
Erika
10/23/2017

Erika

Sveiki,
Turiu birią pudrą transparent atspalvį. Esu mišrios odos, tad jūsų konsultantė patarė pabandyti šią pudrą fiksavimui. Ačiū, esu patenkinta pirkiniu :)

Grade 
Inga
10/18/2017

Gerai fiksuoja

Faina ir smagi pudra :) Esu pradedančioji makiažo specialistė, tad naudoju ją darbe. Fiksuoju tiek mišrią, tiek sausą veido odą. Super gerai išsilaiko. Tik riebiaodėms reiktų dienos eigoje T zoną papildomai pafiksuoti, kad nemuštų blizgesio ;)

Write your review !

Write your review

Loose powder

Loose powder

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×
Brightening cocealer
Brightening cocealer "Clair"

Puchare By L. Sukocke