Micelinis vanduo

7,53 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Reviews

Grade 

12/03/2019

visiem odos tipam

O mano oda kaip tik mišri į riebumą tai labai gerai riebaliuko perteklių nuvalo, tai tikrai subalasnuotas jeigu va tiko ir sausiaodei ir man :) liuks

Grade 

12/03/2019

Tobula!????

Man labai patiko, geras produktas, tikrai nebejauciu tempimo pojuti, kadangi odos tipas yra sausas, tai ir nuramina ir padrekina veido oda. Vertas demesio!!????

Grade 

11/22/2019

geras

Vertas dėmesio. Tikrai niekuom nesiskiria nuo brangių valomųjų vandenų. Gerai nuvalo makiažą ir neidrgina veido odos :)

Grade 

11/13/2019

Atsiliepimas

Retai kada micelinis vanduo tinka mano akims, bet šis kuo puikiausiai tiko man :)

Grade 

12/12/2017

Apie makiažo valiklį MICELINĮ VANDENĮ SU ARGANO ALIEJUMI

Mano oda yra reikli (reaguoja į oro pasikeitimą, dulkęs, kondicionierių, kosmetiką ir t.t. ). Man jau nėra nuostabu nusipirkti priemonę ir ją vieną kart panaudojus atiduoti draugei ar mamai :D Valausi veidą su šiuo miceliniu ir esu patenkinta :) Tiesa, vengiu valyti akis.. Matau, kad daugelis valo akių tušą su juo, deja, man tenka naudoti dar vieną skystį, būtent akims :) O šiaip, aš noriu pasidžiaugti, kad radau savo odai tinkančią priemonę :)

Grade 

11/02/2017

man patinka

Jau daugiau nei metus renkuosi tokį valymo būdą :) Nusivalau veidą miceliniu vandeniu ir nuplaunu veido odą vandeniu. Scrubą naudoju kartą per savaitę, o prausiklių kasdien vengiu :)
Micelinis su arganu aliejum mano odai idealus :)

Grade 

10/11/2017

Milda

O aš valausi visą makiažą su juo, tiek veidą, tiek blakstienų tušo likučius. Nusivalius miceliniu vandeniu man dar norisi nusiplauti vandeniu :) Tai taip ir darau visuomet. Man visai patiko šios seerijos micelinis vanduo :)

Grade 

10/03/2017

REKOMENDUOJU

Likau nenusivylusi. Naudoju antrą buteliuką :) Galiu rekomenduoti :)

Grade 

10/02/2017

patiko

Asmeniškai man labai patiko :) Dėl rekomendacijų gal pabijosiu rekomenduoti, visgi kiekviena esame individuali. Galbūt kažkas alergiškas argano aliejui? galbūt kita mergina dar kitam ingredientui? :)
Kodėl man patiko? Man nealergizavo, oda neparaudo, jos neišsausino, beje ir valant aplinki akis - jos taip pat nesudirgo :)

Grade 

09/29/2017

ESU PATENKINTA

Sveiki, noriu su jumis pasidalinti savo asmenine nuomone apie šią prekę :)
Naudoju jau ne pirmą buteliuką, man tikrai jis patinka. Nors esminio skirtumo negalėčiau pasakyti, kuo skiriasi nuo kitų firmų micelinio vandens :) Galbūt įprotis ir įsitikinimas?
Vienok, tik geriausi atsiliepimai apie šį produktą :)

Write your review

Micelinis vanduo

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×