Illuminating base

15,93 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Grade 
Alina
12/14/2017

BLIZGUČIAI

Viskas tikrai kaip ir atitinka aprašymą, BET DAR tie blizgučiai...kitaip nepavadinsi. Man asmeniskai, tai tik šventiniam ar kažkokiam vakariniam makiažui tinkanti priemonė, ne rytui į darbą.

Grade 
HENRIETA
11/07/2017

SKAISTINANTIS VEIDO PAGRINDAS

Skaistinantis veido pagrindas padeda tonalinei pudrai pasidengti lengviau ir padeda jai išlikti visai dienai. Savaime suprantama, kad naudoti be perstojo makiažo bazę nėra sveika mūsų odai, mes jai turime leisti kartais lengviau kvėpuoti :)
Galiu pasakyti, kad mano oda nėra labai reikli, jautri ar reikalaujanti griežtos priežiūros. Skaistinanti bazė man tinka, labai gerai išsilaiko tonalinė pudra vakariniame makiaže, nenubėga :)

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
Jurga
10/30/2017

Jurga

Fainas produktas! Patiko tekstūra, kvapas, rezultatas!

Grade 
Šarūnė
10/23/2017

PATINKA

Visada prieš kreminę pudrą naudoju bazę. Kiekvieną dieną, nors konsultantė minėjo, kad nenaudoti kasdien.. Tačiau man nerealiai tinka, ir padrėkina odą, ir lengviau kreminė pudra dengiasi ir žinoma labai ilgai išsilaiko :)

Grade 
Tautvilė
10/11/2017

bazė

Kadangi užsisakinėjau internetu, buvo baisu dėl bazės atspalvio.. Visgi atrodo gan ryškiai :) Bet viskas tvarkoje, gerai įsigeria, oda kaip šilkinė tampa :) Pudra laikosi žymiau ilgiau nei be jos, tačiau nepiktnaudžiauju kasdien naudoti baze ;)

Grade 
Kamilė
09/28/2017

atsiliepimas

Anksčiau turėjau drėkinančią veido bazę iš tos pačios linijos. Vėliau įsigijau skaistinančią. Esminio skirtumo ant veido nelabai pastebėjau, man jos gan panašios...
Vienok, man patiko :) Tik nežinau kuri labiau :)
Tikrai makiažas laikosi ilgiau, nesubėga ir svarbiausia nesutraukia pudros, kas dažnai nutinka sausiaodėms :)

Write your review !

Write your review

Illuminating base

Illuminating base

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama