New Sale!
Veido priežiūros rinkinys sausau ir normaliai odai

Veido priežiūros rinkinys sausau ir normaliai odai

27,51 €

39,30 €

Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Reviews

Grade 

03/04/2020

noriu

is aplinkiniu mano rato labai geri atsiliepimai, gundo paciai pabadyti. noriu pagirdi jusu paese pudra, labai gera, manau kad ir seriumukas bus geras :)

Grade 

12/09/2019

GERAS

Serumą naudoju jau iš seniau, patys geriausi atsiliepimai apie ji. Iš pradžių tarsi jausdavos tempimo pojūtis, bet dabar beveik jo nėra. Aišku naudoju kremą iš karto ant viršaus. Visada naudodavau su eucerino kremu, dabar įsigijau iš jūsų kremą. Bandysim, testuosim :)

Grade 

11/29/2019

pastebėjimas

Geras pastebejimas del vandens, tikrai jauciasi didziulis skirtumas kai geri vandeni ir kai ne. Kas liecia butent sita serumo ir kremo dueta, tai man ypac patinka kremas. Jis lengvutis, kvapas malonu, visisikai nedirgina. Serumas kaip serumas, nieko blogo . Bet 10 balų pirmiausia kremui duočiau, ne serumui.

Grade 

11/19/2019

gintarė

Labai labai. Odos netraukia, labai gerai pridrėkina ir pamaitina. Nebėra šerpetojimų, pagaliau galiu dengti kreminę pudrą. Naudoju gerą mėn. Super. Pridėsiu dar tiek, kad pradėjau gerti vandens, gal ir tas turėjo įtakos :)

Grade 

11/11/2019

Viltė

Serumas idealiai tinka mano odai, tiek kvapas, rtiek konsistencija, tiek efektas. Žodžiu neturiu jokių priekaištų. Dėl kremo, visai nieko. Negaliu pasakyti nieko blogo, normalus ir įprastas lengvas veido kremas :)

Grade 

11/06/2019

Klausimas

Naudoju šitą rinkinuką, viskas gerai. Esu patenkinta.Tik turiu klausimą, ar galima naudoti tiek ryte tiek vakare?

Write your review

Veido priežiūros rinkinys sausau ir normaliai odai

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×