Face foundations "LUSH SATIN"

17,00 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Reviews

Grade 

01/15/2020

PAESE PUDRA

Esu patenkinta šia kremine pudra, dengiasi lengvai, veidas atrodo natūraliai ir gaiviai. Jeigu jūsų oda normali ir nenorite kaukės efekto, ši pudra puikiai tiks.

Grade 

12/17/2019

krem. pudra

Lengvutė, prisitaikanti krem. pudra. 30 spalva labai tinka mano šviesiai veido odai

Grade 

11/14/2019

aKVILĖ

Labai skaniai kvepia pudra :)) dienos eigoje tenka pafiksuoti, nes kakta blizga mano (turiu tikrai rieboką odą...), bet kasdien naudoti matines sunkias pudras nesinori, todėl smagu, kad radau neblogą alternatyvą su šia pudra :)

Grade 

05/12/2018

Pirmas ispudis

Man oda riebi, dažniausiai naudoju matinius pagrindus, bet vasarai norėjau kažko gaivesnio ir konsultantė rekomendavo būtent ši. Na ir pirmas įspūdis wow!! Padengus jau ta pačią akimirką jausmas lyg veidas būtų katik nupraustas ir gaivus,jokio sunkumo, vaizdas gaivesnes, lygesnes odos ! Kolkas negaliu pasakyti kiek ilgai taip atrodysiu,bet kolkas labai laiminga, vasarai būtent tokio gaivaus ir lengvo efekto ir tikriausiai! Ačiū .

Grade 

12/07/2017

Laiminga

Faina pudrytė :) man irgi labai patinka :) knieti išbandyti ir kitą, tačiau bijau :) manau pasiliksiu antrą kartą prie tos pačios :)

Grade 

09/27/2017

Rosita

Esu jauniklė, 41 metų moteris :)))
Merginos man rekomendavo šią pudrą dėl jos skaistumo :) Ačiū jums labai :)

  • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 

06/02/2017

patenkinta

Kai oda yra pakankamai paruošta makiažui, tai ši pudra puikiai tinka. Gerai dengiasi ir nesudaro kaukės efekto. Maskavimas minimalus todėl makiažas atrodo natūralus.

Grade 

05/19/2017

Išryškina sausumus

Mano sausai odai nelabai, subėga į raukšleles, išryškina sausumus o nosis pradėjo net šerpetoti..gaila, nes tikėjausi gero efekto! Gavau su Natalija Bunkė dežute. Ir tas kvapas...jis erzina..per daug intesyvus..

Grade 

03/27/2017

nebloga

Nesu krem. pudrų mėgėja, nes turiu, mano manymu, graži :D rekomendavo pabandyti man šią pudrą :) vertinu tikrai neblogai, nes neduoda kaukės efekto, labai lengva, beveik nesimato, kad veidas padengtas pudra :)

Grade 

03/26/2017

Galėtų būti ir geriau

Pudra puikiai dengiasi. Labai greitai susigeria, kvepia,neerzina odos. Maskavimo beveik nėra. Puikiai atrodo keletą valandų, o vėliau "riebesnės vietos" pradeda blizgėti, sausos išsausėja, išlenda raukšlės, raudonis, pigmentinės dėmės. Taigi,nemanau, kad tinka brandžiai odai. Gal labiau lygiai ir neproblematiškai odai, kasdieniniam gaiviam makiažui.

Grade 

03/23/2017

as

Laura, aš naudoju. Mano oda mišri, tai esu patenkinta. Jeigu neturite didelių odos problemų (nes ji mažai maskuojanti) - tai superinė :)

Grade 

03/22/2017

kas isbandet?

Domiuosi sia kremine pudra. Ar yra bandžiusiu ja? kokie atsiliepimai? :)

Write your review

Face foundations "LUSH SATIN"

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×
Smoothing base
Smoothing base

Puchare By Lina V.