SPINDINČIOS ODOS EFEKTAS

108,99 €

121,10 €

Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Reviews

Grade 

02/25/2020

vilioja

Paskaičius tokį atsiliepimą, dabr vilioja užsisakyti :D Tik galvoju, ar tikrai man visų priemonių reikia? Esu turejus šitą kremą su spalva ir maksuoklį, visai patiko man. Merginos, kaip dėl tu kitų priemonių? Juk nenaudojate kasdien?

Grade 

02/17/2020

Galiu tik pritarti

Rinkinys išties nuostabus, kiekvienai moteriai tokio linkėčiau :)

Grade 

02/13/2020

Tobulas komplektas

Kai pamačiau šį rinkinį, negalėjau iškentėti iki valentino dienos ir prieš savaitėlę užsisakiau šią naujieną.. Būtų nusikaltimas jeigu nepasidalinčiau savo įspūdžiais.. Tiek kosmetika , tiek odos priežiūros priemonės išties yra aukštos kokybės.

Veido kremas - labai lengvai susigeria, nepaliko jokio lipnumo pojūčio, labai atgaivina veido odą, išvis makiažas dengiasi tobulai dabar veido oda tokia tolygi, pripildyta atrodo.

DD kremas - iš tikro niekada nenaudodavau DD , BB, ar CC kremų, nes galvodavau, kad jie nieko nemaskuoja, iš šito produkto nieko iš viso nesitikėjau, ėmiau šį rinkinį dėl kitų priemonių, bet supratau, kad nuo šiol šis DD kremas bus mano kasdienio naudojimo favoritas. Maskuoja, padengia odą, visą tolygiai, o atrodo lyg nedėvėčiau jokio makiažo , super .

Serumas su vitaminu C - čia išviso lobių lobis :D atšviesino pigmentines dėmeles dėl kurių tiek pergyvenau ir kompleksuodavau, aišku rezultatas dar nelabai didelis, nes naudoti pradėjau visai nesenai, bet wow per tokį trumpą laiką, nesitikėjau, labai patiko :)

Skystas highligteris - naudoju ne tik skruostam , bet planuoju vasarą naudoti riešams ir raktikauliui, tai tikrai labai sužavėjo, prieš šviesą labai gražiai atsispindi, lengvai pasidengia, nesunku jo naudoti.

Kompaktinė pudrytė - visai patiko, kažko įpatingo nepastebėjau, bet atlieka savo funkciją tinkamai.

Paakių maskuoklis - taip pat nustebino, labai puikiai viską maskuoja, ne tik paakius, bet ir visam veidui naudoju , teko net mėlynę ant kojos su juo pamaskuoti :D PUIKIAI suveikė.

REZIUME - 10 balų , tikrai pranoko mano lūkesčius. Pradžiai 120eur pasirodė didelė suma, bet kai dabar pasveriu kiek visko gavau , tai tikrai labai daug pinigų susitaupė. Ačiū stiliauskodui už tokį nerealų rinkinį.

Write your review

SPINDINČIOS ODOS EFEKTAS

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×