Valomasis-atsatomasis šampūnas

19,90 €

Pirkinius pristatysime per 1-4 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

Reviews

Grade 

12/03/2019

Atradimas

Kažkas nerealaus šitas šampūnas! Riebios šaknys mano, labai daug ieškojau tinkamų priemonių. Ir radau! Plaukai mažiau riebaluojasi, nebereikia plauti kasdien, įgavo apimties. Rekomenduoju!

Grade 

12/03/2019

patiko

Labai patiko, ilgai ieškojau šampūno kuris išvalytų riebą galvos odą, tai super produktas tikrai :) plaudavau kasdien, dabar drąsiai galiu kas antrą dieną plauti, manau jeigu taip ir toliau tai galėsiu išvis kas kokias tris dienas tik plaut. AČIŪ KOLIBRI JŪS ESAT NEREALŪS :)

Grade 

11/29/2019

patenkinta

Esu patenkinta, visai nebloga priemonė tinkanti tiek man, tiek mano vyrui :)

Grade 

11/18/2019

Pastebėjimai

Sveiki,

Pagaliau atėjo momentas kai ir aš išbandžiau Jūsų šampūną. Labai ilgai dvejojau, nes jau porą metų naudoju šampūną uš vaistinės. Šį šampūną naudoju jau apie 2 savaites (6-7 plovimai). Ploviau be Jūsų kondicionieriaus nebandžiau. Apskritai retai juos naudoju,m nes mano plaukai riebūs ne tik prie šaknų, bet ir per visą ilgį labai greitai susiriebaluoja. Pastebėjau, kad antrą dieną plaukai dar gan padoriai atrodo, mažiau riebaluojasi šaknys. Žinoma jau antros dienos pabaigoje šiek tiek pasiriebaluoja, bet tikrai ne taip, kaip anksčiau. Iš tiesų, tai labai faina, kad pabandžiau ir atradau :)

Write your review

Valomasis-atsatomasis šampūnas

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama

×