KĄ REIKTŲ ŽINOTI APIE LŪPAS IR JOMS SKIRTAS PRIEMONES?
KĄ REIKTŲ ŽINOTI APIE LŪPAS IR JOMS SKIRTAS PRIEMONES?

Paskutinis makiažo akcentas – gražios, sveikos ir putlios lūpos! Norisi grafiškų, įrėmintų lūpų – lūpų pieštuku nupieškite kontūrą, liniją išretušuokite su sintetinio plauko teptuku ir pritaikykite lūpų dažus. Jei norisi lengvų lūpų – pieštukas nebūtinas.

Kaip pasirinkti sau tinkamą spalvą?

Jei jūsų akys žalios, rudos, o plaukų spalva turi šiltų, kaštoninės, ugninės spalvos, odos pigmentas gelsvas – rinkitės lūpų dažus, turinčius šiltesnius atspalvius.

Jei jūsų akys mėlynos, plaukai turi pilkšvo atspalvio, o oda balkšva – rinkitės lūpų dažus, turinčius šaltesnius atspalvius.

 

Kaip pasirinkti lūpų dažų konsistenciją?

Lūpų dažai su argano aliejumi  –  „Must have“ kiekvienai! Puikus pasirinkimas tiek naudoti kasdien, tiek paryškinti lūpas einant į vakarėlį. Šių dažų spalvų įvairovė, o pojūtis ant lūpų nepriekaištingas – nelimpa, drėkina lūpas, nedžiovina, suteikia spalvą, ilgai išlieka.

Norisi dar lengviau? „Beautylipgloss“ lūpų blizgis suteiks putlumo, lengvą atspalvį bei sudrėkins lūpas.

Tačiau, jei tikrai nori atrodyti ryški, ilgai pamiršti apie tai, kad esi pasidažiusi, atrodyti nepriekaištingai bei nori matinių lūpų – rinkis „Silky Matt“!

 

SVARBU!

Kad lūpų oda nebūtų apsišerpetojusi, porą kartų per savaitę lūpas reikėtų pamasažuoti sudrėkintu dantų šepetėliu. Taip pašalinamos negyvos lūpų odos ląstelės ir suaktyvinama kraujotaka.

Taip pat nepamirškite lūpas palepinti natūraliais aliejais ar balzamais, kurie ne tik drėkina odą, bet ir maitina.

 

Pakomentavo (5)

 • Avatar
  Laura
  Sau 3, 2018

  Noriu nusipirkti lūpų dažus su arganu, esu šilto tipo, bet nežinau kokį numeriuką man rinktis??

  • Avatar
   Stiliaus kodas Laurai
   Sau 3, 2018

   Sveiki, Laura :) Čia rasite video, kuriame nurodyta kokie atspalviai tinka šiltam tipui --> http://stiliauskodas.lt/lt/lupu-dazai/59-lupu-dazai-su-arganu-aliejumi

 • Avatar
  Agnė
  Sau 3, 2018

  Matiniai lūpų dažai kažkas nerealaus. Tik pastebėjau, kad pradėjo labiau lūpos sausėt, tad šiuo metu nenaudoju jų kasdien :) Norėčiau pabandyti kitus jūsų lūpdažius su aliejuku :)

 • Avatar
  Vika
  Sau 3, 2018

  Nežinau, bet aš tai nesivadovauju dažniausiai tais šiltais ir šaltais tipais . Aš esu ŠILTO spalvinio tipo (rudi plaukai, gelsva oda) ir aš naudoju šaltam tipui skirtus lūpų dažus, kurių numeriukas 14 . Jūsų video prie lūpų dažų aprašymo mačiau, kad 14 numeriukas skirtas šalta....:) Man jie tinka ir labai patinka. Manau, kad ne visada reikia vadovautis taisyklėmis. Nors žinoma ryškios spalvos skiriasi šalto ir šilto tipo merginoms. :) Beje, kalbant apie tekstūrą - superinė, nesausina lūpų :)

 • Avatar
  Ligita
  Sau 8, 2018

  700 yra mano favoritė iš matinių lūpų dažų spalvų. Naudoju kasdien, nesvarbu ar dieninis ar vakarinis makiažas - su šia spalva aš nesiskiriu niekada :) ryškios spalvos manęs visai netraukia... arba kaip daugelis sako - reikia raudoniems lūpų dažams pribręsti :)

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas