KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ FIKSAVIMO PRIEMONĘ PAGAL ODOS TIPĄ?
KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ FIKSAVIMO PRIEMONĘ PAGAL ODOS TIPĄ?

Šis etapas reikalingas tam, kad su kompaktine sausa ar biria pudra galėtumėte pašalinti nepageidaujamą veido odos blizgesį ar galėtumėte lengviau sklaidyti sausus produktus, tokius kaip skaistalai  ar bronzantas. Geriausia pudrą dengti natūralaus plauko šepetėliu, o ne kempinėle, kuri dažniausiai būna pudros dėžutėje. Darydamos lengvą dieninį makiažą, naudokite mažiau pudros tam, kad oda atrodytų gaivi ir švytinti.

 

Kaip naudoti pudrą?

Pudrą denkite tokia pat tvarka kaip ir pagrindą – nuo veido centro į viršų ir į apačią. Prieš tepdama pudrą pasirūpinkite, kad makiažo pagrindas nesubėgtų į smulkias veido raukšleles, ypač srityje apie akis.

Biri ar kompaktinė pudra – skonio ir patogumo reikalas.

Kaip pasirinkti tinkamą fiksavimo priemonę pagal odos tipą?

Riebios, mišrios odos savininkės didžiausia problema per didelis riebalų sebumo išsiskyrimas. Tad norint išgauti matinį efektą rinkis :


Stiprų matinį efektą išgaunančios fiksuojančios pudros

Long Cover kompaktinė pudra – produktas pasižymi itin lengva tekstūra, labai intensyviu maskavimu bei matiniu efektu.

Bambukinė biri pudra – skirta riebiai ir mišriai odai, ilgai išliekantis matinis efektas.

Ryžių biri pudra – skirta normaliai, mišriai, riebiai odai. Sugeria nepageidaujamą odos blizgesį ir yra lengvos tekstūros.

 

Lengvą matinį efektą išgaunančios fiksuojančios pudros

Matinė kompaktinė pudra „Semintransparent“ – skaidri matinė pudra skirta normaliai ir mišriai veido odai. Suteikia natūralią matinę spalvą ir neapsunkina odos.

Mineralinė pudra – skirta riebiai, mišriai odai. Lengvo maskavimo, nekemša porų, sugeria veido odos blizgesį.

Biri pudra „High Definition“ – tinka visiems odos tipams. leidžia odai kvėpuoti, nekemša porų. Atitinka odos atspalvį skirtingos birios pudros atspalviai. Pagyvina veidą.

  

Sausos, brandžios, normalios odos savininkės didžiausios problemos – šerpetojanti, pavargusi, praradusi spindesį oda. Tad norint išgauti skaisčią, švytinčią, lygią odą, rinkis:

Kompaktinė pudra „Illuminaiting&covering” – skirta sausai, brandžiai, normaliai veido odos tipui. Sukuria švytinčio ir maskuojančio veido odos efektą.

 

Yra tokių fiksuojančių pudrų, kurios tinkamos naudoti tiek veido zonoje, tiek kūno zonose.

Kompaktinė pudra „Shimmer glow“ – suteikia spindinčią, bet ne blizgančią odą.

Biri pudra „Sun of Egypt“ – sukuriamas lengvo įdegio efektas, oda atrodo sveika bei odos spalva sulyginama. Tinka visiems odos tipams.

Skaistinanti biri pudra „Highlighter“ - suteikia odai švytėjimo. Tinka visiems odos tipams.

(Tačiau nereikėtų padauginti riebios, mišrios odos savininkėms veido zonoje šių priemonių)

 

Pakomentavo (2)

 • Avatar
  Eglė
  Rgp 31, 2017

  įsimylėjau ryžių pudrą :)) tikrai!!!

 • Avatar
  Deimantė
  Spa 3, 2017

  Kažkada klaidžiojau čia ir neišsirinkau sau tinkančios pudros. Na tiesa pasakius nelabai įsivaizdavau ką reiškia bespalvė biri pudra :D Stiliaus kodo parduotuvėlėje visgi įsigijau ryžių pudrą (bespalvę), ir esu labai patenkinta :)

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas