Skaistalai - pagrindinis šio sezono makiažo akcentas!
Skaistalai - pagrindinis šio sezono makiažo akcentas!

Skaistalai mūsų skruostams suteikia gaivumo ir padeda juos išryškinti. Deja, daugelis moterų vengia naudoti skaistalus, nes bijo, kad nemokės jų tinkamai užtepti. Tačiau viskas yra kur kas paprasčiau, nei atrodo! Taigi, kaip tinkamai naudoti skaistalus ir kokias spalvas rinktis Jums pataria profesionali vizažistė Ieva Jakūbauskė.

 

Kokią vietą tavo kosmetinėje užima skaistalai?

Šį pavasarį skaistalai yra  viena iš būtiniausių priemonių mano kosmetineje. Skaistalai padeda suteikti odai lengvą, gaivų ir skaisčiai rausvą atspalvį, todėl veidas atrodo natūralus ir gyvas. Vakariniame makiaže skaistalas suteikia išbaigtumo, taip pat jį galima naudoti ir kaip šešėlį – akcentą, ryškinant akis. Tiek pati sau, tiek savo klientėms darydama makiažą dažniausiai naudoju PAESE skaistalus, kurie padeda pasiekti jaunatvišką, gaivią išvaizdą ir užtikrina ilgalaikį poveikį. Šie skaistalai yra pripildyti argano aliejumi, kuris maitina odą. Sudėtyje taip pat yra vitaminų A, C ir E.

 

Kaip tinkamai išsirinkti skaistalų spalvą?

Iš galybės Paese skaistalų paletės mano „favorite“ tapo 37 numeris, kuris turi švytinčių dalelių ir taip dar labiau atkreipia dėmesį į skruostikaulius. Maloni skaistalų tekstūra leidžia tolygiai  paskirstyti produktą ant reikiamos zonos. Sudėtyje esantis argano aliejus neleidžia odai sausėti ir palengvina priemonės dengimą odos paviršiumi. Skaistalai yra pakankamai pigmentuoti, tad verčiau nepadauginkite, nes šį syk mažiau reiškia geriau. Priemonė taupi, tad užteks ilgam. Kiekvienai reikėtų skaistalų spalvą derinti prie savo spalvinio tipo: šaltesni – rožiniai, vyšniniai, avietiniai atspalviai, o šiltesni – persikiniai, abrikosiniai. Viskas priklauso nuo to, kokia norite būti šiandien, o platus Paese skaistalų asortimentas leis kiekvienai atrasti savąjį “Aš”. 

Pakomentavo (1)

  • Avatar
    laurita
    Geg 11, 2017

    Išbandžiau ir aš skaistalus. Anksčiau naudojau tik sausą bronzantą :) Esu patenkinta, nes dienos metu veidas atrodo gaivesnis, natūraliai paraudusiais skruostais :) na, o jeigu tenka rinktis vakarinį makiažą, visgi neapsieinu be bronzanto :P

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas