KREMINĖ PUDRA LONG COVER FLUID
KREMINĖ PUDRA LONG COVER FLUID

Vis pagalvoju, kiek aktualumo turi įrašai apie makiažo pudras būtent baltos odos savininkėms, nes vis tik man kartais tenka pavargti, kol randu kažką, kas tikrai tiks baltai, neutralaus tipo odai ir sulygins kūno spalvą su veido ir dar atrodys gražiai. Tad vienas tokių mėginimų atrasti tą vienintelį – Paese pudra Long Cover Fluid, spalva 0,5. 

Na, o apie Paese kalbėti daug neverta – dar viena firma, kuri tikrai neblogai prigijo mūsų šalyje su ganėtinai neblogomis kainomis ir gana gerais produktais. Vis tik, savąją pudrą pirkau Suvalkuose, dar gerai nesusipažinusi su jų pasiūla ir vertais dėmesio produktais tiesiog paprašiau parodyti pudrą skirtą mišriai odai ir man įdavė Long Cover Fluid. Tik vėliau po nusipirkimo atradau, kad ant pakuotės pažymėta sausa, normali oda. Hm… Dabar ir kirba mintis, įkišo bet ką ar tiesiog nesuprato. Dėl prieš tai apturėto incidento su 0 numerio per šviesia pudra šiek tiek pabijojau imti nulinio atspalvio, todėl pasilikau su 0,5

Pardavėjo aprašymas: “LONG COVER FLUID” – tai ilgai išliekanti kreminė pudra, kuri skirta jautriai, sausai ir normaliai veido odos tipams.

Itin lengva ir maloni konsistencija prisitaiko prie odos spalvos, paslepia spalvinius pakitimus ir nelygumus. Oda išlieka skaisti ir švytinti visą dieną!

Šios pudros sudėtyje yra vitaminų A, C ir E, provitaminų B5 ir Karičių sviesto, kurių dėka yranuraminamas odos dirglumas.

Mano nuomonė apie produktą: Keista sakyti, kad iš esmės, produktas nors nelabai skirtas mano odos tipui, bet man visai patiko. Šiuo metu, kai mano oda ir sausa ir riebi iš kart, tokios pudros kaip ši atrodo išsigelbėjimas. Nors nėra per sunki, tačiau ant odos užtepus jaučiasi, jog kažkas ant jos būtų. Negaliu pasakyti, kad labai linkusi bėgti į raukšleles, nes bent jau klaidžiojant po namus nefiksavus pudros ji man nesubėgo į šypsenos linijas, ko labiausiai bijau iš įvairių pudrų.

Kalbant apie poras – jei nenaudosite bazės, ji nepaslėps jų vizualiai, tačiau labiau nei kokia nors matinė jų neryškins.

Dengiu kempinėle, nedėdama per daug produkto, todėl negaliu pasakyti, kad maskavimas 3,5 iš 4, kaip teigia pakuotė – laisvai galiu matyti savo didesnius spuogelius, tačiau strazdanas ji paslepia neblogai. Taip pat dengiant kempinėle ją nesunku sluoksniuoti, vis tik reikia duoti jai minutę kitą apdžiūti.

Tiesa pagrindinis mano minusas, kad vis tik išsigandau pirkti 0 atspalvį – nes 0,5 man per tamsus ir šiokį tokį kontrastą tarp kaklo ir veido galiu matyti – manau galit ir jūs.

Kitas minusas – mentelė. O, kad jūs žinotumėt, kaip nekenčiu mentelių ar produktų, kurie turi išbėgti patys. Ta prasme su ja nei tepliosies ant veido, nei pirštais graibysies iš vidaus, kai eis į pabaigą, ką tada? Nežinau kiek ji makaluojasi, bet nei patogu, nei labai higieniška. Ir erzina, daug labiau nei turėtų.

Iš kitos pusės, nors ši pudra šiek tiek riebesnė ir blizgesys su ja išlenda greitai, tačiau man viską visada fiksuojant permatoma pudra ši problema nėra aktuali. Be pataisymų pilnai atlaiko apie 4 valandas.

Ar patiko produktas? Taip, išskyrus mentelės dalį. Ar rekomenduočiau? Taip. Tačiau riebesnės odos savininkės turėtų nepamiršti būtinai ją fiksuoti.

Comment (1)

  • Avatar
    Gintarė
    Vas 15, 2019

    1,5 numeriukas idealiai tinkantis mano pusiau sausai, pusiau riebiai veido odai.

Palikite atsiliepimą

* Saugos kodas