KONTŪRAVIMO PALETĖ

19,50 €

Pirkinius pristatysime per 1-2 d.d.

Atsiskaitykite grynais pristatymo metu

#Stiliauskodas

My summer essentials: Sunglasses, nude lipstick, sweet-scented perfume and highly pigmented contour palette from #paese #stiliauskodas 💆💄👈 Get one for yourself, at www.stiliauskodas.lt 💭🙈
Pirmiausia, labai dėkoju už siuntinuką!
Į mano rankeles atkeliavo ilgai smalsuma kėlusi kontūravimo paletė, kuri maloniai nustebino ir kas be ko - sužavėjo!
Visų pirma, labai stipri pigmentacija ir kreminė konsistencija, vos prilietus šepetėliu, ant jo persikelia gausus kiekis produkto, lengvai sklaidosi, išsilaiko visiškai visą dieną. Niekaip nesusidraugavau tik su viena vidurine spalva - bronzeriu, labai geltonas tonas, kuris ant veido sukuria ne sveikai atrodančios, saulės pabučiuotos odos efektą, o geltoną blyną. Bet likusysis dvejetukas yra nuostabus! Įšviesinamoji spalva nepriekaištingai atlieka savo darbą, kontūravimo šaltas tonas veikia puikiai norint sukurti visiškai natūralų efektą. Rekomenduoju!
#cosmetics#beauty#blogger#bloggerlife#photooftheday#happy#paese#stiliauskodas ✨😻
NEW!! Kai turi kažką gero visada norisi su visais pasidalinti😏 Kadangi taip pamėgau #paese kosmetiką nusprendžiau pasidalinti savo nuomone apie ją💄Kaip visada linkas BIO💋💋#paese #stiliauskodas #makeup #new #favorite #contouringpalette #kaunascity #kaunas #lithuanian #autumnvibes #autumn #love #likesforlikes #loveit #like4like #love #style #instalike #smile #20likes #beautiful #excellent #cosmetics #new #blog #bloggerstyle #blogerlife #irunabeauty
Puiki kontūravimo paletė iš @stiliauskodas ❤👌
Labai gera pigmentacija🌟👍. Įsigyti šią paletę bei kitus paese produktus galite http://stiliauskodas.lt/lt/ 🔥💕
#stiliauskodas #paese #makeup #beauty 💕
Grade 
Lina
10/23/2017

naudoju

Esu patenkina palete, kasdien nekontūruoju veido, tačiau rusva spalva perbraukia akių vokus. Kadangi nesu profesionalė, man užtenka 3 spalvų ;)

Grade 
Simona
10/11/2017

NORIU

Sveiko, merginos :)
Norėtųsi daugiau nuomonių apie šią kontūravimo paletę :) Ar ji tinkama naudoti pradžiamokslei? Kuri tikrai neturi labai profesionalių įgūdžių daryti makiažą? Ar tokiu atveju man neverta jos bandyti ir geriau rinktis paprastą bronzantą ? :)

Grade 
Jūratė
10/03/2017

BANDŽIAU

Aš taip pat kartais naudoju ir akių vokams padengti porą spalvyčių :) Tačiau dažniausiai tik veido modeliavimui, išryškinu skruostikaulius :) Akių vokų nedengiu kasdien :)

Grade 
Justina
03/26/2017

Nepakeičiamas daiktas

Nerealus dalykas. Naudoju ir kontūravimui, ir vietoj šešėlių. 2 viename. Ilgai laikosi. Patogi pakuotė. Idealus variantas kai reikia greitai pasidažyt ar susimest daiktus kelionei.

Write your review !

Write your review

KONTŪRAVIMO PALETĖ

KONTŪRAVIMO PALETĖ

Write your review

Related Products

Explore the lastest by hurama